religion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Отрицания и утвърждения

Go down

Отрицания и утвърждения Empty Отрицания и утвърждения

Писане  Admin Пет Апр 18, 2008 3:27 am

ЗА ПРОСПЕРИТЕТ:
Бог е непресъхващият източник на моите блага и при мен бързо достигат големи суми пари, с Божията милост, по безупречни начини.
ЗА ПОДХОДЯЩИ УСЛОВИЯ:
Всичко, което не е планирано от моя небесен Отец, да се провали и разпръсне; да се осъществи само божествената идея.
ЗА ПОДХОДЯЩИ УСЛОВИЯ:
Само това, което е вярно за Бог, е вярно и за мен, защото аз и Отец сме ЕДНО.
ЗА ВЯРА:
Тъй като съм едно с Бога, аз съм едно и с моето добро, защото Бог е и Даващият и Дарът, а аз не мога да разделям едното от другото.
ЗА ПОДХОДЯЩИ УСЛОВИЯ:
Сега божествената любов унищожава и разпръсква всяко неблагоприятно състояние на ума, тялото и делата ми. Божествената любов е най-силният химикал във Вселената и унищожава всичко, което не е от нея.
ЗА ЗДРАВЕ:
Божествената любов облива съзнанието ми със здраве и всяка клетка в тялото ми е изпълнена със светлина.
ЗА ЗРЕНИЕТО:
Моите очи са от Бога, аз виждам с очите на Духа. Ясно съзирам открития път. По пътя ми няма препятствия. Схващам отлично съвършения план.
ЗА НАПЪТСТВИЕ:
Божествено чувствителен съм към напътствията на моята интуиция и покорно се подчинявам на твоята воля.
ЗА СЛУХА:
Слухът ми е от Бога. Чувам със слуха на Духа. Не оказвам съпротива и с охота се оставям да бъда воден. Долавям радостни вести за голямо щастие.
ЗА ДОБРА РАБОТА:
Имам прекрасна работа, която получих по прекрасен начин. Аз съм полезен по един прекрасен начин и ми плащат прекрасно за това.
ЗА ОСВОБОЖДАВАНЕ ОТ ВСЯКАКЪВ ПЛЕН:
Прехвърлям това бреме на Христос в мен и ставам свободен.
<hr color=#cccccc noShade SIZE=1>
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 83
Join date : 13.04.2008

https://religion.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите